Milí žáci,

Vážení zákonní zástupci,

jmenuji se Monika Žampachová a od února 2023 působím na této škole jako školní psycholožka.

Jsem tu pro všechny žáky, zákonné zástupce a pedagogy, kteří se na mě mohou obracet pro psychologickou pomoc nebo radu, ať už se jedná o aktuálně vzniklou náročnou situaci nebo o popovídání si o problému, který Vás trápí delší dobu.

Při práci se řídím etickými normami své profese a jsem vázána mlčenlivostí. To znamená, že informace, které získám při výkonu své práce, zejména potom v průběhu psychologické konzultace, jsem povinna udržovat v tajnosti. Výjimkou jsou pouze ty případy, kdy mohu jako psycholog dojít k přesvědčení, že studentovi hrozí bezprostřední nebezpečí, nebo že student ohrožuje jiné osoby.

Ráda bych se Vám krátce představila. Jsem absolventkou jednooborové psychologie Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a integrativního psychoterapeutického výcviku s důrazem na Gestalt. Ve své pracovní kariéře jsem se věnovala především vzdělávání a rozvoji, couchování, kariérnímu poradenství, psychodiagnostice a hodnocení pracovních kompetencí. V rámci svého dalšího vzdělávání jsem ve výcviku psychoterapie traumatu a také krizové intervence pro školní psychology.

Dlouhodobě se zajímám o vývojovou psychologii a problémy, které se vážou k jednotlivým obdobím dospívání a adolescence, zejména potom v souvislosti se školní úspěšností. Jako máma dvou dětí vnímám, že se nejedná o lehké období nejen pro ně, ale i pro nás, rodiče.

Nejlepší formou, jak se domluvit na konzultaci,  je napsat mi e-mail. Můžete také napsat přes WhatsApp, zavolat nebo se stavit o přestávce a domluvíme se na konkrétním termínu.

Těším se na setkání s vámi.

Konzultační hodiny:

Pondělí           8.30   – 15.00

Úterý              8.30   – 14.00

Středa            12.00  – 17.00

Pátek              8.30   – 14.00

Mgr. Monika Žampachová

zampachovam@ssnahorni.cz

Mob: 00420 770 159 410