Pedagogický sbor

Telefonní spojení do kanceláře: 284 680 190, k jednotlivým učitelům budete přepojeni.

funkce
titul, příjmení, jméno
předměty e-mail
  MgA. Artamonov Vasil VP artamonovv@ssnahorni.cz
TU 2A2 MgA. Augustinová Barbora VP augustinovab@ssnahorni.cz
TU 3B Mgr. Betlach Tomáš ČJL, ZSV betlacht@ssnahorni.cz
TU 3A2 Mgr. Bittnerová Jana VP bittnerovaj@ssnahorni.cz
  MgA. Blahutová Simona VP blahutovas@ssnahorni.cz
  Mgr. Blažková Jana MAT, ICT, TK blazkovaj@ssnahorni.cz
  Ing. Bocko Bartková Anna MAT, ICT bartkovaa@ssnahorni.cz
  PhDr. Borská Miroslava MAT, EKO, PEK borskam@ssnahorni.cz
  Mgr. Braun Tomáš AJ braunt@ssnahorni.cz
  Mgr. Čvančara Václav MAT, FYZ cvancarav@ssnahorni.cz
  Ing. Douda Radomír ICT doudar@ssnahorni.cz
  Mgr. Dřímal Daniel AJ drimald@ssnahorni.cz
  PhDr. Durďák Zdeněk AJ durdakz@ssnahorni.cz
  ak. mal. Dvořáková Ludmila VP dvorakoval@ssnahorni.cz
st. ZŘŠ Ing. Enderle Pavel ICT enderlep@ssnahorni.cz
  Mgr. Frischerová Barbora VP, ČJL frischerovab@ssnahorni.cz
TU 4A1 Mgr. Havlíčková Jana VP havlickovaj@ssnahorni.cz
MgA. Hladíková Kateřina OV hladikovak@ssnahorni.cz
TU 4A2 ak. soch. Hora René VP horar@ssnahorni.cz
  ak. mal. Huml Roman VP humlr@ssnahorni.cz
TU 1C Mgr. Charvátová Ludmila AJ, HZ charvatoval@ssnahorni.cz
  PhDr. Janderová Dana SV janderovad@ssnahorni.cz
  MgA. Mgr. Jestřáb Pavel VP jestrabp@ssnahorni.cz
  Mgr. Ježková Běla TV jezkovab@ssnahorni.cz
  Mgr. Jiříčková Pavla NJ, D, RJ jirickovap@ssnahorni.cz
TU 1A1 Mgr. Juppová Lucie AJ juppoval@ssnahorni.cz
TU 1A2 MgA. Jurecová Anna VP jurecovaa@ssnahorni.cz
Kadeřábek Kamil OV kaderabekk@ssnahorni.cz
  Mgr. Kaliba Josef OV kalibaj@ssnahorni.cz
TU 1D Mgr. Kmeťová Ľubomíra VP kmetoval@ssnahorni.cz
  Mgr. Kodetová Eva TV, ZSV, PEK kodetovae@ssnahorni.cz
  Bc. Kosík Roman TV kosikr@ssnahorni.cz
  Mgr. Koubek Filip PSY, ICT koubekf@ssnahorni.cz
  Mgr. Kováříková Milada VP kovarikovam@ssnahorni.cz
  Mgr. Kraus Radek KNI krausr@ssnahorni.cz
  Mgr. Kubečková Jarmila MAT, FYZ kubeckovaj@ssnahorni.cz
TU 2B Mgr. Kuželová Dagmar ČJL, ZSV kuzelovad@ssnahorni.cz
  Ing. Lacka Aleš ICT lackaa@ssnahorni.cz
  Mgr. Lichancová Barbora IS-KNI lichancovab@ssnahorni.cz
  ak. mal. Lőrinczová Zuzana VP lorinczovaz@ssnahorni.cz
  Ing. Maříková Jana AJ marikovaj@ssnahorni.cz
  Bc. Mlynář Miroslav MAT, CH mlynarm@ssnahorni.cz
  Mgr. Novosádová Hana VP novosadovah@ssnahorni.cz
TU 2C, VP Mgr. Pastyříková Ivana ČJL, ZSV pastyrikovai@ssnahorni.cz
ŘŠ Ing. Pavelková Hana EKO pavelkovah@ssnahorni.cz
TU 1N ak. mal. Píchal Ivan VP pichali@ssnahorni.cz
TU 3A1 Mgr. Poppr Roman VV, ČJL popprr@ssnahorni.cz
TU 1B Mgr. Profousová Michaela ZSV, ČJL profousovam@ssnahorni.cz
  Mgr. Procházka Miloš ICT, FYZ, MAT prochazkam@ssnahorni.cz
TU 2D Ing. Saňáková Jitka EKO sanakovaj@ssnahorni.cz
  MgA. Setínský Stanislav VP setinskys@ssnahorni.cz
  Ing. Schreierová Eva EKO schreierovae@ssnahorni.cz
  Mgr. Skalová Eva AJ skalovae@ssnahorni.cz
  ak. mal. Slováková Běla VP slovakovab@ssnahorni.cz
  Mgr. Stöhrová Jana AJ stohrovaj@ssnahorni.cz
  Ing. Štorková Jana CHEM storkovaj@ssnahorni.cz
TU 3C Mgr. Švandelíková Zuzana EKO svandelikovaz@ssnahorni.cz
  Mgr. Švehláková Barbora VP svehlakovab@ssnahorni.cz
  MgA. Tischler Marek VP tischlerm@ssnahorni.cz
TU 2A1 Mgr. Valentová Tereza VP valentovat@ssnahorni.cz
TU 3D MgA. Viltová Petra VP viltovap@ssnahorni.cz
  Mgr. Vočková Pavlína AJ vockovap@ssnahorni.cz
  MgA. Vydra Lukáš TVP, DSL ČJL vydral@ssnahorni.cz
ZŘŠ Ing. Zahrádková Radka, Ph.D. BIO zahradkovar@ssnahorni.cz
TU 4B Mgr. Zelingerová Ludmila NJ zelingeroval@ssnahorni.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *