Školní rok se pomalu chýlí ke konci, s maturanty jsme se již stihli rozloučit, a také ostatní studenti již netrpělivě vyhlíží letní prázdniny. S koncem školního roku přichází čas na letmé ohlédnutí za maturitním plesem.

Ten se letos opravdu vydařil. Z úst spokojených rodičů, přátel, ale i samotných studentů a zúčastněných pedagogů jsme si vyslechli mnoho chvály. Děkujeme tímto plesovému výboru za pečlivou přípravu akce včetně bohatého doprovodného programu.

Letošní maturitní ples se konal 15. března již tradičně ve Velkém sále pražské Lucerny. Celý večer zahájilo předtančení následované imatrikulací prvních ročníků, šerpováním našich aranžérů a poté již patřil parket slavnostnímu šerpování maturantů. Nesměl chybět ani tanec maturantů s rodiči a učiteli. Došlo i na tradiční házení mincí. Celý program doprovázel zkušený orchestr Brand New Band, který udržoval taneční parket plný do pozdních nočních hodin. Nelze opomenout také vydařená půlnočních překvapení jednotlivých maturitních ročníků.

A protože jsme celý večer pečlivě dokumentovali, můžete se díky fotkám za tímto kouzelným večerem ohlédnout spolu s námi.