Kladete si otázku, proč studovat právě u nás? Pomůžeme Vám najít odpověď

  • unikátní spektrum nabízených oborů vytváří zajímavý prostor a potenciál (synergický účinek),
  • naše obory: ekonomika a podnikání, informační služby, knihkupecké a nakladatelské činnosti, aranžér, propagace, grafický design – tento obor uvádíme pro úplnost, jde o umělecký obor, 1. kolo přijímacího řízení uzavřeno,
  • za studium se neplatí žádné školné,
  • škola, která se nachází pouhé 3 minuty od stanice metra Kobylisy, nabízí pestrý výběr oborů, tým zkušených pedagogů a příjemné prostředí etablované školy s dlouholetou tradicí,
  • možnost stravování v jídelně ZŠ a ubytování pro mimopražské studenty v několika domovech mádeže,

Můžeme pomoci? volejte: 284 690 554, pište: zahradkovar@ssnahorni.cz

Stručně k jednotlivým oborům:

Láká Vás svět financí a podnikání? Maturitní obor ekonomika a podnikání připravuje absolventy pro obchodně provozní a další funkce v podnikatelské sféře.

Milujete knihy? Pak je pro vás ideální obor knihkupecké a nakladatelské činnosti, kde se rozvíjí teoretické i praktické dovednosti ve všech oblastech od vzniku, výroby i distribuce knih. Obor nabízí rozšířenou výuku literatury a atraktivní výuku tvůrčího psaní.

Baví Vás práce s daty a informacemi? V tom případě Vám bude blízký maturitní obor informační služby. Ten nabízí široké praktické uplatnění všude tam, kde dochází ke zpracování informací, ať už jde o knihovny, archivy, úřady, vědecké nebo firemní databáze.

Baví vás kombinace kreativní a manuální činnosti? Přesně to naleznete při studiu učebního oboru aranžér. Získáte zde široké praktické i teoretické znalosti pro uplatnění Vašich dovedností při aranžování výstavních prostorů či obchodních ploch.

Kreativním studentům s obchodním duchem je určen obor propagace. Tento nástavbový maturitní obor nabízí rozvinutí znalostí absolventů oboru aranžér. Absolventi najdou uplatnění na dynamicky se rozvíjejícím poli marketingu, reklamy a s tím spojených služeb.

Mnoho absolventů všech zmíněných maturitních oborů každoročně úspěšně pokračuje ve studiu na vysokých školách.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *