Harmonogram 2019/20

školní rok 19/20

Datum a čas Den Událost
2. 9. 9:00 pondělí Zahájení školního roku 19/20 1. a 2. r.
2. 9. 10:00 pondělí Zahájení školního roku 19/20 3. a 4. r.
2.- 6. 9. po – pá Společná část maturitních zkoušek
9. 9. pondělí Praktická mat. zk (4C(I))
9. 9. 8:00 pondělí Písemná ZZ (Aranžér)
9. – 10.9. po-út Ústní maturitní zkoušky
11. 9. 16:00 – 19:00 středa Den otevřených dveří
10. – 13. 9. út – čt Praktická ZZ (Aranžér)
16. 9. 9:00 pondělí Ústní ZZ (Aranžér)
9. 10. 16:00 – 19:00 středa Den otevřených dveří
29., 30. 10. út, st Podzimní prázdniny
9. 11. 9:00 – 13:00 sobota Den otevřených dveří
12. 11. 16:00 úterý Uzavření klasifikace 1. čtvrtletí
13. 11.
17:00 3. , 4. r.
17:30 1. a 2. r.
středa Třídní schůzky
20. 11. 16:00 – 19:00 středa Den otevřených dveří
28. – 30. 11. čt – so Schola Pragensis 2019
30. 11. sobota Ukončení příjmu přihlášek (GD)
23. 12.- 3. 1. po – pá Vánoční prázdniny
bude upřesněno   1. termín talentových zkoušek (GD)
bude upřesněno   2. termín talentových zkoušek (GD)
8. 1. 16:00 – 19:00 středa Den otevřených dveří
22. 1. 16:00 – 19:00 středa Den otevřených dveří
25. 1. 9:00 – 13:00 sobota Den otevřených dveří
28. 01. 16:00 pátek Uzavření klasifikace 1. pololetí
30. 1. čtvrtek Vydání vysvědčení (výpisů) za 1. pol.
31. 1. pátek Pololetní prázdniny
24. – 28. 2. po – pá Jarní prázdniny
1. 3. pátek Ukončení příjmu přihlášek
7. 04. 16:00 úterý Uzavření klasifikace 2. pololetí třídy 4A1, 4A2
9. 04. 16:00 čtvrtek Velikonoční prázdniny
21. 4. úterý Uzavření klasifikace 3. čtvrtletí
22. 4.
17:00 3. a 4. r.
17:30 1. a 2. r.
středa Třídní schůzky
27. 04. 16:00 čtvrtek Uzavření klasifikace 2. pololetí třídy 4B, 4C, 2N
14. – 30. 4. út – čt Praktická maturitní zkouška 4A1, 4A2
17. – 30. 4. pá – čt Odborná praxe 2A1,2A2,3A1,3A2
29. 4. středa Praktická maturitní zkouška 4C(e)
30. 4. čtvrtek Praktická maturitní zkouška 4C(i)
29. – 30. 4. st, čt Praktická maturitní zkouška 4B, 2N
2. – 15. 5. čt – st SČ maturitních zkoušek-didaktické testy
18.- 20. 5. po – st Ústní maturitní zkoušky 4A1,4C
18.- 22. 5. po – pá Odborná praxe 1B, 2B
18.- 29. 5. po – pá Odborná praxe 1C(E), 2C, 3B, 3C, 1N
21. – 22. 5. čt – pá Ústní maturitní zkoušky 2N
25.- 29. 5. po – pá Ústní maturitní zkoušky 4A2, 4B
20.- 31. 5. po – pá Odborná praxe 1C(E), 2C, 3B, 3C, 1N
28. 05. 16:00 čtvrtek Uzavření klasifikace 2. pololetí třídy 3D
1. 6. pondělí Písemná ZZ (Aranžér)
2.- 5. 6 út – pá Praktická ZZ (Aranžér)
12. 6. pátek Ústní ZZ (Aranžér)
24. 06. 16:00 středa Uzavření klasifikace 2. pololetí
30. 6. úterý Vydání vysvědčení za 2. pol.
27. – 31.8. čt – po Opravné zkoušky a zkoušky v náhradním termínu