Harmonogram 2018/19

školní rok 18/19

Datum a čas Den Událost
3. 9. 9:00 pondělí Zahájení školního roku 18/19 1. a 2. r.
3. 9. 10:00 pondělí Zahájení školního roku 18/19 3. a 4. r.
3.- 7. 9. po – pá Společná část maturitních zkoušek
10. 9. 8:00 pondělí Písemná ZZ (Aranžér)
10. 9. pondělí Praktická mat. zk (4C(I))
12. 9. 16:00 – 19:00 st Den otevřených dveří
11. – 14. 9. út – pá Ústní maturitní zkoušky
11. – 13. 9. út – čt Praktická ZZ (Aranžér)
17. 9. 9:00 pondělí Ústní ZZ (Aranžér)
29., 30. 10. po, út Podzimní prázdniny
10. 11. 9:00 – 13:00 sobota Den otevřených dveří
13. 11. 16:00 úterý Uzavření klasifikace 1. čtvrtletí
14. 11.
17:00 3. , 4. r.
17:30 1. a 2. r.
středa Třídní schůzky
22. – 24. 11. čt – so Schola Pragensis 2018
26. 11. 16:00 – 19:00 pondělí Den otevřených dveří
30. 11. pátek Ukončení příjmu přihlášek (GD)
22. 12.- 2. 1. so – st Vánoční prázdniny
7. – 8. 1. po, út 1. termín talentových zkoušek (GD)
9. – 10. 1. st, čt 2. termín talentových zkoušek (GD)
9. 1. 16:00 – 19:00 středa Den otevřených dveří
23. 1. 16:00 – 19:00 středa Den otevřených dveří
25. 01. 16:00 pátek Uzavření klasifikace 1. pololetí
26. 1. 9:00 – 13:00 sobota Den otevřených dveří
31. 1. čtvrtek Vydání vysvědčení za 1. pol.
1. 2. pátek Pololetní prázdniny
18. – 22. 2. po – pá Jarní prázdniny
1. 3. pátek Ukončení příjmu přihlášek
5. 04. 16:00 pátek Uzavření klasifikace 2. pololetí třídy 4A1, 4A2
18. 4. čt Velikonoční prázdniny
10. -11. 4. st-čt PP písemné práce (SČ maturitních zk.)
23. 04. 16:00 úterý Uzavření klasifikace 3. čtvrtletí
24. 4.
17:00 3. a 4. r.
17:30 1. a 2. r.
středa Třídní schůzky
25. 04. 16:00 čtvrtek Uzavření klasifikace 2. pololetí třídy 4B, 4C
29. 04. 16:00 pondělí Uzavření klasifikace 2. pololetí třídy 2N
12. – 30. 4. po – pá Odborná praxe 2A1,2A2,3A1,3A2
9. – 30. 4. út – út Praktická maturitní zkouška 4A1, 4A2
29. – 30. 4. po, út Praktická maturitní zkouška 4B, 4C
2. – 15. 5. čt – st SČ maturitních zkoušek-didaktické testy
16. – 17. 5. čt, pá Praktická maturitní zkouška 2N
20.- 24. 5. po – pá Odborná praxe 1B, 2B
20.- 31. 5. po – pá Odborná praxe 1C(E), 2C, 3B, 3C, 1N
16.- 17. 5. čt – pá Ústní maturitní zkoušky 2N
20. – 24. 5. po – pá Ústní maturitní zkoušky 4A2, 4B
27.- 31. 5. po – pá Ústní maturitní zkoušky 4A1, 4C
30. 05. 16:00 čtvrtek Uzavření klasifikace 2. pololetí třídy 3D
3. 6. pondělí Písemná ZZ (Aranžér)
4.- 7. 6 út – pá Praktická ZZ (Aranžér)
14. 6. pátek Ústní ZZ (Aranžér)
25. 06. 16:00 úterý Uzavření klasifikace 2. pololetí
28. 6. pátek Vydání vysvědčení za 2. pol.
28. – 30.8. st – pá Opravné zkoušky a zkoušky v náhradním termínu